31. HAFTAMIZ BİTTİ

      Melisa’m 

 Artık geri sayım başladı. Dünyaya gelmene maksimum 9 hafta var..  Seni büyük bir heyecan ile bekliyoruz.. : ) 4 haftadır yazmıyorum. Daha doğrusu yazamıyorum diyebilirim. Geçtiğimiz 4 haftada neler yaşadık sana hemen anlatacağım : )

  Ağustos sonunda annenle birlikte tatile çıktık. Sen doğmadan gitmemiz gereken bir yetişkin oteli idi. Gerçekten çok eğlendik. Biz dışarıda ne kadar eğlendiysek bence sen de içeriden baya eğlendin. Baya bir hareketliydin. 5 gün boyunca doğumdan sonra seninle yapamayacağımız ne var ise yaptık. Dans ettik,güneşin,denizin ve havuzun tadını çıkardık..  

  29 Ağustos’ta neden yazmadım ? Çünkü 9 Eylül’de profesör hanıma gidecektik. O yüzde bekledim ve bugün yazmayı planladım. 5.ayımızda gitmiştik profesör teyzemize. O zamanlar sende herhangi bir hastalık belirtisi görememişti. Ancak biz 31.haftamızda tekrar bir gidip sana tamamiyle baktırdık. Bu sefer yalnızda değildik. Babaannen,anneannen,annen ve ben birlikte gittik. Kalbinden tut ayaklarına kadar herşeyine baktı doktor teyze. Herhangi bir problem yok çok şükür. Haftana göre her şey normal .. Boyun tam 42 cm,Kilon ise  1.668 gram. Bir de bize birazcık fotoğraf versen hiç fena olmaz. Sürekli yüzünü kapatıyorsun kızım. Bu gitmemizde yüzünü yandan gösterdin bize ama.. Hiç yoktan iyidir diyelim .. : ) 

  21745093_1812346362112851_1155630606_o

Bu fotoğrafta  sadece yüzünün bir kısmını görebildik. Yani hareketli olduğun kadar suratını da göstersen güzel olurdu Melisa’m : ) 

Doktor kontrolümüzden sonra  yine bir e-bebek macerası yaşadık. Artık senin ve annenin eksiklerini tamamladık. Doğumuna çok uzun bir süre kalmadığı için hastane için gerekli çantalarınızdan tut senin biberonuna kadar herşeyi tamamladık. Anneannen,babaannen,annen ve baban olarak bütün alışverişini yaptık . Anneannen sağolsun senin bütün kıyafetlerini,nevresim takımlarımı yıkayıp ütüledi ve yerleştirdi. Ben de  park yatağını ve bebek arabanı kurdum… Odan senin için hazır.Artık sadece seni bekliyoruz 🙂 

 Zaman çok hızlı geçiyor. Yani nasıl bu kadar hızlı geçti bilmiyorum. Sanki dün annen bana hamile olduğunu söyledi ve şu anda doğuma fazla bir süremiz yok. Gerçekten ne kadar da hazırlansak,okusak,araştırma yapsak da senin gelmene yine hazırlıksız yakalanacağız gibi geliyor. Ne kadar iyi hazırlanırsak hazırlanalım hep bir eksik olur derler ya.. 

Kızım.. Ne zaman annenin karnına elimi koysam seninle konuşsam bana tepki veriyorsun. Artık annenin karnının içinde geziyorsun. Benim sesimi duyduğunda verdiğin tepkiler çok güzel. En çokta Galatasaray’ın marşlarını söylediğimde tekmeleri savuruyorsun : ) Benim kızım aslan parçası olacak .. Ailemizdeki bütün Fenerbahçeli’lere inat.

Yakın zamanda kuzenim Nur’un bir kızı oldu yani senin yakın arkadaşın olacak aynı yılda büyüyeceğiniz Nil kız. : )  Nil kızımız çok sağlıklı doğdu herhangi bir sağlık problemi olmadan dünyaya geldi. Okuyan arkadaşlarımız için de bir maşallah dersiniz artık. : )  Nil’in babası ile birlikte çok gezdireceğiz sizi şimdiden bunun hayalini kurup konuşuyoruz.. 

 

21744671_1812416838772470_1071350622_n

BU AYICIK NİL KARDEŞ ! : )  

 

Kızım kalan sayılı günlerimizde senden tek bir ricam var ne bir gün eksik ne bir gün fazla tam gününde doğ olur mu ? Rüyalarıma kadar giriyorsun. Sağlıkla gel kucağımıza.. Seni sabırsızlıkla bekleyen çok insan var. Gel de hayatımızda Melisa çiçekleri açsın. Her yerde bahar olsun. 

 

Dünyamıza girmeni sabırsızlıkla bekleyen ve seni seven baban ! 🙂 

 

 

 

 

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s