İkili Test Sonuçları ve Kontrol

                                                                       Sevgili velet..

   Çok şükür ki ikili test sonuçlarımız çok güzel çıktı her şey çok normal … Herşeyden önce sağlığın bizim için çok önemli. Annen ve Baban olarak öncelikle seni düşünüyoruz ne  yaparsak acaba sana bir zarar gelir mi sana bir şey olur mu diye düşünüyoruz. Yeter ki sana bir şey olmasın. Artık 14. haftanın içindeyiz.Artık sen de hızlı bir şekilde gelişmeye başlıyorsun. Vücudundaki bütün organların gelişmeye başlıyor. Şu anda kolların ve bacakların oluşmaya başladı. Henüz cinsiyet durumunu öğrenemedik ama olsun. Soran herkese diyorum. Önce herşeyiyle sağlıklı eli ayağı düzgün herhangi bir özrü olmadan dünyaya gelsin benim için cinsiyetinin hiç bir önemi yok. Sen erkekte olsan kızda olsan bizim ilk göz ağrımızsın. Peşinde gezeceğimiz günler gelecek. Seninle ilgili çok çok güzel planlarım var güzel çocuk. Bu yüzden bir an önce doğmalısın . Ben seninle vakit geçirmek için sabırsızlanıyorum çünkü..

  Doktor kontrolümüzle ilgili biraz bilgi vereyim. Doktorumuzla ilgili ‘buzluk’ fikirlerim değişti. Çünkü adam buzluk muzluk değilmiş esasında. Bu gidişimizde normalde gelmenize gerek yok dedi telefondan testlerinin iyi çıktığını söyledi annene  ama  biz yine de gidip seni görelim dedik.İçerde havalar nasıl bir bakmak istedik. Doktorumuz Mahmut bey ile ilgili bütün düşüncelerim değişti. Artık mikrodalga diyorum. Bugün çok güleçti şakalar espriler havalarda uçuştu. Ben çok şaşırdım. Hatta bu blog’u kendisinin okuması için paylaştım. Okumuş kendisine buzluk dediğimi gördü 🙂 Ama  yine de bunun bir espri olduğunu anladı. Muhabbeti çok güzeldi. Bir de 4 boyutlu fotoğrafını çektim.utangaçsın hemen elini yüzüne koydun.. 🙂 Ama yine de ben çektim. tamı tamına 7 cm oldun 1 haftada yaklaşık 1..17 cm kadar büyümüşsün. Annen yine gribimsi bir şey geçiriyor umarım hafif atlatır. İlaç alamıyoruz sana bir şey olmasın diye. Herşeyine baktı parmaklarını oynatışını izledik kalbinin atışını,mideni bile gördük .. 🙂

18360951_1662392000441622_360017907_n

 

  Bu da  4 boyutlu fotoğrafın. Miniciksin daha  elin burnunda.. Benim hayal dünyam çok geniş sanki gülümsüyor gibi duruyorsun. Tabi böyle bişe yok daha mimiklerinin gelişmesine çok var  ama böyle hayal kurup mutlu oluyorum..


   Sana hiç kendimden bahsedemedim. Tabi bu blog’u okuduğunda beni çoktan tanıyacaksın.. Tepkilerimi,duruşumu herşeyimi çoktan bileceksin ama yine de ben kendimi sana anlatmak istiyorum.
  Merhaba evlat ben Ergin. Senin hayalperest,müzik dinlemeyi ve kendince müzik yapmayı seven,çocuk ruhlu,şakacı,araştırma yapmayı seven,film izlemeye bayılan, motorlu,hız tutkunu ve  herşeyin başına dönersek annene çok aşık baban ..
  Baba olma fikri benim çocukluğumdan beri hayalim. Öncelikle sana gerçekten iyi bir baba olabilmek için elimden gelen herşeyi yapacağıma dair herşeyim üzerine yemin ederim.
Ben çok duygusal bir insanım. Dışardan bu çok bariz bir şekilde belli olur.Düşün ki bir filmde,dizide,reklamda bile bir baba-çocuk ilişkisi gördüğümde gözlerim dolar ağlarım. Benim babam yani senin deden sevgisini içinde yaşayan ve dışarıya göstermeyen karakterde bir insan. Küçüklüğümden beri kafamda olan ve  kendime önce söz verdiğim gibi babam ile olan ilişkimden daha yoğun bir sevgi göstereceğim sana.Burada yanlış anlama beni dedene kızmıyorum. Asla kızmam. Deden çok kardeşli bir aileden geliyor toplamda 7 kardeşler ve yaşadığı kuşakta babadan çok korkulurmuş Benim dedem de haliyle geçim sıkıntısı,fazla çocuk olduğundan sevgisini gösterememiş. Deden  babasını çok sever ağzından düşürmez.Mezarına birlikte gittiğimizde o kadar duygulanır ama kimseye belli etmez.. Böyle bir karakteri var ona da saygı duymak lazım.. Ben babamı öyle de çok seviyorum belki de sevgisini gösterseydi fazlaca her şey daha farklı olurdu ama artık bu konuları yazmak için bile çok geç.. Bence bütün sevgisini sana gösterecek. Senden bahsederken gözünün içindeki ışığı görebiliyorum..
  Seninle ilgili çok güzel planlarım var  seninle yapmak istediğim o kadar çok şey var ki.. Bunun için cinsiyetinin benim için hiç bir önemi yok. Seni çok büyük bir GALATASARAY’lı yapacağım. Seni maçlara götüreceğim birlikte tezahürat yapacağız. Müzikle ilgili bildiğim herşeyi seninle paylaşacağım. Kendi enstrümanını  kendin seçeceksin.. Belki de çalmayacaksın bilemiyorum.. Sana hikayeler anlatacağım kendi hayal dünyamla birleştirip engin denizli uykulara dalacağız birlikte. Yürüyüşler yapacağız birlikte,dans edeceğiz.. İlk bisiklet sürmeye çalışmanda arkanda ben olacağım..
ilk ağladığında kocaman bir baba omzu olacak yanında. Bana küstüğünde benimle barışman için soytarılıklar yapacağım sana .. Balık tutacağız seninle..İlk uçak yolculuğunda heyecanını benimle paylaşacaksın.. birlikte köpeklerimizi yıkayacağız,arabamızı birlikte yıkarken beni ıslatacaksın.. İlk denize benimle birlikte gireceksin korktuğunda bana sarılacaksın.. Geceleri uyurken bile seveceğim seni söz… Hasta olduğunda başında bekleyeceğim kötü rüya gördüğünde annenle aramıza gireceksin… Benim kalbim atmayı bırakana kadar yaptığın herşeyde verdiğin bütün kararlarda arkanda olacağım.. Bunu unutma ben senin babanım. Herşeyinde yanında olan seni çok seven baban…    

◆◆◆        


                                                     
 Bir dahaki yazımda artık cinsiyetini öğrenmiş olacağız.. Onu da yazacağım evlat. Bir sonraki yazımda,hayalimde seni görmek üzere …

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s