Artık Sabırsızlanıyorum

        Selam velet.. 

  En son 6 Mayıs’ta yazmıştım. O günden beri sabırsızlıkla bekliyorum seni görmek için arada da yazmak istedim sana. Yazdıklarımı daha sonrasından okurken çok duygulanıyorum. Ben çok duygusal bir baba olacağım galiba.. 

 Doktora gidişimizden sonra 3. haftanın içindeyiz artık Anneanneni bekliyoruz geldiğinde biz de seni göreceğiz.. 16. haftamız  bugün itibariyle bitiyor.Hala senin içerideki durumunla ilgili her gün yeni bir bilgi edinmeye çalışıyorum. Artık tam bir portakal kadarsın. Kemik oluşumun tamamlanıyor,bütün organların oluştu ve artık cinsiyetini öğrenebileceğiz sanıyorum.. 

  Şimdi okuyanlar  cinsiyete ne kadar taktı diye filan düşünüyorlardır. Aslında cinsiyet için bu kadar sabırsızlanmamın  sebebi artık senin için biraz hazırlık içine girmek istiyorum. Kıyafetler,oyuncaklar odanı yavaş yavaş kurmanın peşindeyim diyebilirim.

  Bu blog’u neden yazıyorum ? Annenin bana hamileliğini söylediği andan itibaren aklımda oluştu bir blog yazmak. Çünkü benim çocukluğum ve bebekliğimle ilgili olan bütün anılarım,fotoğraflarım bir yağmur dolayısıyla mahvoldu.Tabii o zaman ile şimdiki zaman arasında çok fark var. Artık elektronik ortamlar ve teknoloji bu konuda çok ilerde. Ben seninle ilgili bütün anılarımı,doğum anını,bana  ilk gülümseyişini,ilk adımını,hikayelerimi kısacası annenin sana hamile kaldığı günden 18. yaş gününe kadar  herşeyi buraya not edip,18.yaş gününde bunları bir kitap haline dönüştürüp hediye edeceğim. Umarım bunun değerini bilirsin… Bu gerçekten çok önemli bir şey.. 

  Blog’umla ilgili çok güzel tepkiler alıyorum. Okuyan herkes senin hakkında güzel dileklerinden sonra çok beğendiklerini ve devam etmem gerektiğini söylüyorlar. Hayatımda ilk defa yazı yazıyorum ama bana ilhamı sen veriyorsun çocuk .. 🙂 Umarım daha güzel olur her şey.. 

18582302_1682177201796435_6063551282178517963_n - Kopya

 Bu t-shirt anneannemin bana hediyesi.. Sanırım en sevdiğim t-shirt’üm bu oldu..  O yüzden burada paylaşacağım bunu 🙂 
 
 Bunun dışında sana çok güzel ninniler indirdim… Seni gerçek müziklerle tanıştıracağım ve ninnilerin hazır doğmanı bekliyorlar 🙂 Bitanesini paylaşıyorum belki dinlemek isteyen olur 
METALLİCA – MASTER OF PUPPETS ROCKABYE BABY
METALLİCA-FADE TO BLACK  ROKCKABYE BABY
 
 
 3 Haziran’da doktor kontrolümüz var. Seni özledik… 8 gün kadar kaldı ondan sonra tekrar yazacağım… 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s