9.Haftaya Doğru

  Kocaman 3 hafta  öyle ha deyince geçmiyor tabi. 3 haftada annenin fiziksel ve  psikolojik değişimlerini gözlemlemek ve yardımcı olmak için elimden geleni yaptım.. Hala çok duygusal yaşadığı her duyguyu en üst seviyelerde yaşıyor… Bir de grip oldu mu? İlaç alamaması bir yana gripten ve mide bulantısından dolayı bir şey yeyip içememesi bir yana biraz yıprattı anneni.

  Neyse ki atlattık o dönemi de rahatladı sevgilim.  Aslında  çok erken derler şu anda çocuk için birşeyler alınmaz ama annenin bana  patik almasından sonra hummalı bir   araştırma yaparak ilk giyeceğin şeyi aldım. Zıbın! Zıbın diye isim mi olur diyeceksin ama oluyormuş şimdi sen doğduktan sonra bir süre yaklaştırmayacağız sana  ama 2 tane köpeğin ve 1 tane de kedin var. Onlarla çok değerli ve güzel vakitler geçireceğini onların seni,senin de onları ne kadar seveceğini tahmin edebiliyorum. Bence favorin Sufle olacak 🙂 Aldığım ilk kıyafetin zıbın da ise Sufle var 🙂 Anne ne ben hediye paketini verdiğimde daha açmadan ağlamaya başladı. Tabi mutluluktan. İlk defa yaşadığımız bir duygu herşeyi normal görüyor insan …

IMG_2566

  İnşallah bu kıyafetin ( zıbın demeyeceğim çok kaba bir isim) içinde olduğun günü de fotoğraflayacağım.

  9.hafta kontrolümüze daha var  ve annenin doğum günü yaklaşıyor. Biraz bu duygusal konumdan çıkması ve doğum gününü anneannen,deden ve dayın ile geçirmesi için ona uçak bileti aldım ve İzmir’e kaçırdım. Orada bir güzel eğlendik hasret giderdik.Güzel bir hafta sonu geçirdik. Sanırım annenin yaptığı son uçak yolculuğuydu.Sana bir şey olmasında arabaya bile binmeyiz..

 

IMG_2473

 Hatıra fotoğrafımızı da şuraya ekleyeyim. Sırasıyla Annen-Deden-Anneannen-Baban
dayın burada değil nerede hatırlayamadım şimdi daha sonra onu da eklerim.

 Şimdii.. 9.hafta kontrolüne gitmek için gün sayıyoruz. Sanırım Cumartesi gideceğiz..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s